П’ять ключових деталей, на які слід звернути увагу при покупці речей ” назавжди»

Незалежно від того, чи працює вона над простим оновленням вітальні або ремонтує весь будинок, дизайнер інтер’єрів Світлана Антонович приділяє особливу увагу тому, щоб в кінцевому підсумку її клієнти отримали меблі, на яку вони можуть розраховувати. “Часто я підштовхую своїх клієнтів до пошуку позачасових і класичних речей, які ви можете передати своїм дітям».

Меблі, створена на довгий термін, з одного боку, більш екологічна. Купівля комода, дивана або обіднього столу, які будуть любити (і про які будуть добре піклуватися!), Означає роки – навіть десятиліття-використання і задоволення.

Світалана Антонович - всесвітньовідомий дизайнер інтер'єру

Зі Світланою Антонович поговоримо про речі, на які слід звернути увагу при виборі меблів, яка буде частиною вашого будинку на довгі роки.

Зробіть перевірку ваги

Крім перевірки відомостей про продукт, як найкраще визначити, чи прослужить диван або стілець, на які ви поклали око, і чи буде вам комфортно при цьому? Легко!

Світлана Антонович: “Відчуй це! Розстебніть подушку і зніміть подушки спинки ― у подушки дійсно повинна бути хороша набивка і вага».

За її словами, загальна вага предмета також є хорошим способом визначити, чи зроблено щось з міцних і автентичних матеріалів. Гарне емпіричне правило: чим важче річ, тим більша ймовірність, що вона витримає знос.

Зосередьтеся на пружинах

Коли справа доходить до м’яких меблів, Світлана Антонович каже, що ключ довговічності криється в пружинах. “Найкраще зробити подушку за допомогою восьмисторонньої пружини, зав’язаної вручну, що є химерним способом пояснити, як пружини пов’язані і наскільки близько вони повинні бути разом”, – зазначає вона. За її словами, це показник комфорту і довговічності: «якщо використовувати недостатньо пружин, поверхня буде здаватися нерівною».

Вибирайте натуральні матеріали

“Я завжди говорю про автентичні матеріали”, – каже Світлана Антонович. “Ви дійсно хочете, щоб у всьому будівництві використовувалися справжні дерев’яні матеріали. Не бійтеся патини, тому що це часто може свідчити про справжність». За її словами, мета полягає в тому, щоб купувати предмети, які можна оновлювати в міру старіння, що часто означає Вибір твердих порід дерева, таких як дуб, або металів, таких як срібло.

Але варто вибирати не тільки тверду деревину і метали. “Шпон може бути красивим у використанні, шпон в основному являє собою тонкий шматок дерева поверх каркаса іншого типу або дерева». Тільки обов’язково вивчіть шви і куточки. Клей відходить? Купівля скасовується! Перевірка якості конструкції повинна бути частиною будь-якої покупки меблів.

Огляньте дерев’яну конструкцію

Світлана Антонович каже, що коли мова йде про дерев’яні деталі, важливо звертати увагу не тільки на якість самого матеріалу, але і на деталі конструкції. “Якщо ви бачите шпунти або ластівчині хвости, або врізні і шип з’єднання, це знак якості збірки. Погані ознаки-це клей або цвяхи, які ви бачите, або скоби”.

Світлана Антонович також рекомендує перевіряти дерево на наявність сучків-занадто велика їх кількість може означати, що дерево з меншою ймовірністю залишиться міцним з часом.

Погляньте предмет в цілому

Одна річ, за словами Світлана Антонович, є обов’язковою при покупці комода, шафи або серванта, зроблених в основному з дерева або з чогось ещ. Відкрийте всі ящики або двері.
“Ви можете сказати, що ящик зроблений добре, – каже вона ― – якщо його нижня частина плаває в канавці, а не прикріплена щільно. Ви ж хочете, щоб він міг розширюватися і стискатися при різних температурах».

Тест на міцність і м’якість

Світлана Антонович вказує на популярну зараз ткану меблі як на предмети, якість яких покупці можуть оцінити своїми очима і руками, в залежності від обставин. “Перевірте якість тканих виробів і виробів з ротанга, провівши по них руками, відчуваючи переплетення. Вільно? Він розвалиться? Здається, якщо ви насправді сядете на ротанг, він прорветься?”

За її словами, покупка меблів не сильно відрізняється від покупки одягу. Ви вибираєте речі, які вам подобаються, в яких приємно перебувати. Точно так само, як ви не хочете, щоб костюм здавався колючим, дивани (і другорядні елементи тканини, такі як декоративні подушки і ковдри) повинні здаватися однаково приємними, коли ви їх гладите.